ما در ندای وب همواره تلاش میکنیم که با ارائه مناسب ترین قیمت پایه ارائه خدمات تخصصی وب در کنار سطح بسیار مناسب کیفیت خدمات خود با رعایت اصول روز مهندسی نرم افزار و سطوح کیفیت جهانی منطبق بر استانداردهای روز جهان رضایت حداکثری مشتریان خود را کسب نمائیم.

تعرفه پایه طراحی سایت

فروشگاهی

7.5
میلیون تومان
  •  
محبوب

شرکتی

4.5
میلیون تومان
  •  
محبوب

خبری

4.5
میلیون تومان
  •  

معرفی اپلیکیشن

3
میلیون تومان
  •  

شخصی

3
میلیون تومان
  •  

تماس و مشاوره

پرسش‌های متداول

خیر، در این لیست تعرفه گلچینی از محبوب ترین‌ها را قرار دادیم که میتوانید جهت سایر موارد همچون طراحی سایت‌های نمونه کار، هاستینگ، آگهی و دایرکتوری، خودرو، عکاسی، پزشکی، سازمانی، طراحی اختصاصی و… با ما تماس بگیرید.

بله، تمامی موارد طرح شده به صورت کاملا واکنش‌گرا (Responsive) و منطبق با آخرین اصول مهندسی نرم افزار و قابل اجرا در تمامی دستگاه‌های دسکتاپ، تبلت و تلفن همراه میباشند.

بله، پس از طراحی هر یک از موارد آموزش‌های مربوطه خدمتتان ارائه میگردد؛ همچنین در صورت وجود هرگونه پرسش در سریع ترین زمان ممکن به آن پاسخ داده خواهد شد.

بله، ندای وب در راستای همایت از شما عزیزان به دو صورت تخفیفات ویژه‌ای را ارائه مینماید:

1_ ارائه تخفیف‌های ویژه در مناسبت‌ها مختلف و موارد متعدد که از سوی ندای وب که از طریق سایت، سامانه پیام کوتاه و یا اینستاگرام ندای وب اعلام میگردد.

2_ ارائه تخفیف ویژه به کسب و کارهای نوپا و موارد خاص که پس از درخواست از ندای وب یا به صورت افتخاری از سوی ندای وب به آن‌ها تعلق میگیرد.

بله، ندای وب در تمامی موارد همچون خرید فضای میزبانی مناسب، ثبت دامنه مناسب، دریافت نماد اعتماد الکترونیک (سایت‌های فروشگاهی و سایت‌هایی که نیازمند اخذ نماد اعتماد هستند)، خرید سامانه پیامکی مناسب، دریافت درگاه پرداخت مناسب و غیره در کنار شما خواهد بود.
بله، ما در ندای وب خدمات حرفه‌ای پشتیبانی سایت را نیز ارائه می‌نمائیم، پس از طراحی سایت شما یک ماه خدمات رایگان پشیبانی سایت تقدیمتان خواهد شد که پس از آن نیز امکان ارائه پشتیبانی حرفه‌ای وجود خواهد داشت.