ما در ندای وب همواره تلاش میکنیم که با ارائه مناسب ترین قیمت پایه ارائه خدمات تخصصی وب در کنار سطح بسیار مناسب کیفیت خدمات خود با رعایت اصول روز مهندسی نرم افزار و سطوح کیفیت جهانی منطبق بر استانداردهای روز جهان رضایت حداکثری مشتریان خود را کسب نمائیم.

طیف کاملی از خدمات تخصصی وب

تعرفه پایه طراحی

شخصی

1.5
میلیون تومان
  •  

معرفی اپلیکیشن

1.2
میلیون تومان
  •  

فروشگاهی

7.5
میلیون تومان
  •  
محبوب

شرکتی

2.5
میلیون تومان
  •  
محبوب

خبری

3.5
میلیون تومان
  •  

با ما تماس بگیرید

خیر، در این لیست تعرفه گلچینی از محبوب ترین‌ها را قرار دادیم که میتوانید جهت سایر موارد همچون طراحی سایت‌های نمونه کار، هاستینگ، آگهی و دایرکتوری، خودرو، عکاسی، پزشکی، سازمانی، طراحی اختصاصی و… با ما تماس بگیرید.

بله، تمامی موارد طرح شده به صورت کاملا واکنش‌گرا (Responsive) و منطبق با آخرین اصول مهندسی نرم افزار و قابل اجرا در تمامی دستگاه‌های دسکتاپ، تبلت و تلفن همراه میباشند.

بله، پس از طراحی هر یک از موارد آموزش‌های مربوطه خدمتتان ارائه میگردد؛ همچنین در صورت وجود هرگونه پرسش در سریع ترین زمان ممکن به آن پاسخ داده خواهد شد.

بله، هزینه میزبانی پایه و مناسب و دامنه مربوط به پلن‌های طراحی سایت بر روی آن‌ها تا دوره‌ای مشخص محاسبه گردیده است و نیازی به پرداخت هزینه مجزا تا پایان دوره مربوط به آن نمیباشد.

بله، ندای وب در راستای همایت از شما عزیزان به دو صورت تخفیفات ویژه‌ای را ارائه مینماید:

1_ ارائه تخفیف‌های ویژه در مناسبت‌ها مختلف و موارد متعدد که از سوی ندای وب که از طریق سایت، سامانه پیام کوتاه و یا اینستاگرام ندای وب اعلام میگردد.

2_ ارائه تخفیف ویژه به کسب و کارهای نوپا و موارد خاص که پس از درخواست از ندای وب یا به صورت افتخاری از سوی ندای وب به آن‌ها تعلق میگیرد.

نمونه کارها

نمونه کارهای ما بهتر از کلمات صحبت می کنند!